Cześć! Jestem Justyna!

Studio Księżyc | Justyna Dalecka fotografia

Ci którzy mnie znają wiedzą, że wierze w siłę przyciągania i magię księżyca. To już wiesz skąd wzięła się nazwa mojego studia.

Fotografia była moją pasją od dłuższego czasu, ale przez jakiś czas błądziłam, aby znaleźć się w tym miejscu. Po drodze dużo się uczyłam, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam, że ta wiedza przyda mi się w aktualnym zawodzie. Myślałam, że szkoła i przedszkole będą w moim życiu na długo, ale to był tylko przystanek. Dziś swoją wiedzę pedagogiczną i doświadczenie wykorzystuje podczas pracy z dziećmi na sesjach. Klienci mówią, że z sukcesem : )

Jestem mamą dwójki chłopców

Studio Księżyc | Justyna Dalecka fotografia

Na sesjach ciążowych i rodzinnych buzia mi się nie zamyka – mamuśki zawsze mają wspólny temat do rozmowy. No to już wiesz, że spędzisz czas bez stresu.

Studio powstało w momencie, który podobno nie wróżył sukcesu. Na rękach miałam 3 miesięczne dziecko. Na świecie szalał covid. Dla mnie to był czas intensywnej nauki. Jeździłam na warsztaty, ogarniałam remont i wyposażenie w studiu. 

Zapraszam Cię do mojej bajki!

Studio Księżyc | Justyna Dalecka fotografia

Dziś, kiedy doszłam do celu tej krętej podróży nadal szukam nowych ścieżek. Uczę się i rozwijam, aby sprostać wymaganiom moich klientów. Zapraszam Cię do mojej bajki, gdzie księżyc jest kobietą. Gwiazdy każdego dnia przekraczają drzwi wejściowe, a atmosfera panuje nieziemska!

Obserwuj mnie na Instagramie!

Studio Księżyc | Justyna Dalecka fotografia