Jak przygotować się do sesji?

1. Makijaż powinien podkreślać Twoją urodę. Powinien uwydatnić to co w sobie lubisz, bez efektu przerysowania. Jeśli lubisz mocny makijaż na sesji też możesz zaszaleć. Jeśli jednak wolisz naturalny look – zostań przy nim. Najważniejsze jest to, abyś czuła się pięknie.

2. Istnieje możliwość wykonania makijażu w studiu bezpośrednio przed sesją – zapytaj mnie o ofertę.

3. Włosy. Postaw na świeży wygląd. Loki pięknie prezentują się na zdjęciach i fajnie pracują z wiatrakiem, którego używam na sesjach. Są ważnym elementem sesji. Warto zadbać o ich wygląd.
4. Paznokcie. Proszę abyś zadbała o o ich naturalny wygląd.

5. Stylizacja. Zawsze pytam klientkę o jakiej sesji marzy, w jakich stylizacjach pragnie pozować. Twoja odpowiedz na moje pytanie podpowie Ci co możesz zabrać. Jeśli lubisz oryginalność i nie chcesz powielać gotowych stylizacji przejrzyj Pinterest i zobacz co fajnego możesz przygotować. Zawsze sprawdzają się białe koszule i jeansy. Koniecznie weź ze sobą bieliznę w kolorze nude – bezszwowe majtki, biustonosz (ze zdejmowanymi ramiączkami). Nie prasuje ubrań w Photoshopie. Lepiej zrobić to przed sesją. Jeśli masz ulubioną biżuterii, duże kolczyki – zabierz ze sobą.

6. Buty. Najlepiej w szpilki kolorze nudę – fajnie wydłużą nogę. Polecam tez kozaki i ciężkie botki. Buty proszę aby były czyste na zewnątrz i od spodu. Brudne buty zniszczą białe tło. Możesz spod podkulić w domu taśmą.

7. Jeśli zabierasz na sesje partnera przygotuj dla niego dwie stylizacje – koszula czarna i czarne spodnie, jasna koszula i bezowe spodnie. Koszule możecie zastąpić bawełnianą bluzką na długi rękaw – bez znaczków firmowych.

8. Przed sesją zadbaj o wygląd skóry. Wykonaj peeling i nałóż na noc ulubiony balasam. Przed sesja również zaaplikuj balsam nawilżający.
9. Jeśli lubisz opaleniznę warto wykonać dzień przed sesja opalanie natryskowe. To bardzo poprawia wygląd skóry i efekt końcowy zdjęć.
10. Nie stresuj się sesją. Nie pracuję z profesjonalnymi modelkami. Każdej mojej klientce pomagam pozować i razem pracujemy nad fajnym wyglądem sylwetki. To co może Ci pomóc to poćwiczenie przed lustrem. Poszukaj inspiracji. Możesz mi je przesłać i na sesji spróbujemy odtworzyć daną pozę.
11. Na sesji pojaw się punktualnie – nie za wcześnie, nie za późno.
12. Dodatki do sesji typu kwiaty klientki kupują we własnym zakresie.